City of angels
Det var en fryktelig lang reise for å komme frem til LA, men det var så verdt det. Begge flyturene tok til sammen 14 timer og med all tid både før, underveis og etter så var vi på reisefot i nesten et helt døgn.
Jeg fikk ikke sove på flyet, og med to syltelabber til ben hele flyturen var det godt å få lagt seg. Det er lenge siden jeg var så væskefylt, det er jo dritvondt! Det er et lite gym på hotellet, så i dag morges ble det en kort økt som et forsøk på å svette ut litt. Det hjalp ikke så veldig, så jeg får satse på at det går seg til etterhvert.
Leiebilen vår – en stor og tøff Dodge Charger. Jeg kjører ![]()

I dag (eller i går for dere der hjemme) – er fortsatt litt tidsforvirret, må venne meg til at vi har fått nesten en dag ekstra her. I hvert fall, vi har vært på sightseeing i Hollywood, deretter Beverly Hills/Rodeo Drive. Det er over 10 år siden jeg var her, men det føles som i går.
Jeg og Sly

Jeg ser i ettertid at jeg skulle ha sett mer badass ut, men jeg blir så lattermild av sånt. Han spurte om jeg ville ha rødt bånd rundt hodet jeg og – klart jeg vil! ![]()
Og trasking på Rodeo Drive

Kun vindushopping.. sukk.
Ellers er nettet veldig tregt her, så jeg får oppdatere igjen når jeg har god tid og tålmodighet. Nå skal vi ut og spise!
♥



